Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, okresy České republiky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, státy usa, země EU, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, měny apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, herci a herečky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: New York Rangers, Architekt, Herečka, Dabérka, Poslanec, Voják, Němci, Zpěvačka, Český slavík, Vůdce, Zlatý slavík, Hudebnice, Prezidenti, Křesťanství, Ital, Stoletá válka, Mim, Ministři, Olympijští vítězové, Novinář, Hejtman, Podnikatelé, Američané, Česká královna, HIV pozitivní, Exilový prezident, Mluvčí, Ministr zahraničí, Producent, Závodník, Prezident, Faraon, Druhá světová válka, Politik, Válka, Herec apod.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, jídlo a nápoje, symboly, nápoje, ovoce, mapy, hudba, sport, láska, rostliny, stavby, zelenina, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, muži, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, ptáci, halloween, dopravní prostředky, náboženství, přístroje atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Klasické, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, Oddechové, Pro dívky, Vánoční online hry, Karetní, Sportovní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Závodní, Logické a podobně.

Motta, přísloví, myšlenky, úsloví, hlášky, moudrosti, moudra

Citáty slavných osobností, Motta, přísloví, myšlenky, úsloví, hlášky, moudrosti, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: zajímavosti, tipy, zábava, č, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, odkazy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vánoční web, Stavění sněhuláka, Pozadí na PC, Přehled přípon a koncovek souborů, Vánoční web, PC tapety pro Windows

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Klasické, Pro dívky, Závodní, parkování - parkovačky, Strategie, Střílečky, Oddechové a podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: rostliny, zločin a právo, cestování, bankovnictví, nástroje, politika, fyzika, matematika, stavebnictví, náboženství a křesťanství, literatura, zkratky, ekonomie a ekonomika, účetnictví, technika, hardware, školství, věda, internet, počítače, kultura, chemie, nápoje, různé atd.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zkratky, materiály, školství, cestování, náboženství a křesťanství, latina, psychologie, nápoje, nástroje, sport, český jazyk, kultura, lékařství a medicína, filozofie, účetnictví, stavebnictví, politika, jídlo, zločin a právo, chemie, příroda, ekonomie a ekonomika, internet, fyzika atd.

Keywords:zadarmo, Přehled formátů souborů, zdarma, info, Státní vlajky amerických států, Webové online testy zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, volný čas, Světelný vánoční dekorační řetěz, zdroje informací, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, kuriozity

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, herci a herečky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Mluvčí, Američané, Zpěvačky, Sochař, Hudebnice, Miliardář, Prezident USA, Slováci, Itálie, Francouz, Básníci, ČSSD, Rakousko-Uhersko, Voják, Lord, Diplomat, New Jersey Devils, Francie, HIV pozitivní, Malíř, Textař, Faraon, Textařka, Překladatel, Habsburkové, Vládce, New York Rangers, Vrah, Prezident, Normalizace, Ministři, Gymnasté, Antropolog, Architekt, Prezidenti, Florida Panthers apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Bojové hry, Hry pro děti, Akční hry, Adventury, Relaxační hry, Závody aut, Sportovní hry, Animace, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky a tak dále.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: Dopravní značení, Vlajky států obrázků, V, Návod na pěstování vánočního kaktusu, linky, Online web Hry zdarma bez registrace, počítače, Novoroční předsevzetí, výukové pomůcky, Vlajky měst České republiky, cestování, pro dospělé

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: Hry pro kluky, K, Státní prapory, Vánoční alkoholické a nealkoholické nápoje, Americké federální vlajky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, A, Text lidové vánoční písně Ó, svatá dobo vánoční, URL, Webové online hry zdarma, M

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, vodorovné značení apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, výstražné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Klíčová slova: hyperlinky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, humor, pro děti, Dopravní značky, Vtipná velikonoční textová přáníčka, webovky, Online testy zdarma bez registrace, Stručný slovník pojmů a termínů, Super online kvízy, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, odkaz, Recept na išelské dortíky, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Já ho zabil!: Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Další odkazy:

Vánoční koleda
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Velikonoční obrázkové přáníčko zdarma ke stažení
Tipy na Partnerské weby
Vánoční dekorace
Zajímavé webové stránky
Opilý Santa Claus
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k výročí svatby
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázek Santy s dárky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.