Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: kuriozity, tipy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webovky, World flags, Onlinovky zdarma, odkaz, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Novoroční předsevzetí, webové stránky, Seznam souborových přípon, zdroje informací, Hry pro nejmenší online

Motta, úsloví, moudrosti, myšlenky, moudra, přísloví, výroky

Citáty slavných osobností, Motta, úsloví, moudrosti, myšlenky, moudra, přísloví, výroky, z kategorií citáty o smrti, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o lži od různých známých osobností.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční hvězda, Blahopřání, Vinná klobása, Historické ozdoby, Košíčky, Recepty, Perníčky, Keramika, Jedle, Svíčky, Vídeňský punč, Vánoční tapety, Milka, Jezulátko, Umělý vánoční stromek, Adventní neděle, Rumové řezy, Vykrajovátka, Vánoční prostírání, Anděl, LED svíčky, Vánoční svařák, Ježíš Kristus, Vánoce, Plzeň, Mrazík, Láska nebeská, Zdraví, Brno, Pastýř, Vosí hnízda apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, záliby, Spisovatelé a básníci, sport, herectví, herci a herečky, přezdívky, školství, věda, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, podnikání a podnikatelé, státní správa, filozofie, vlastnosti, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, profese a zaměstnání, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, křesťanství, poruchy atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Massachusetts, Michigan, Arizona, Connecticut, Colorado, New Hampshire, Nové Mexiko, Pensylvánie, Wyoming, Severní Karolína, Illinois, Havaj, Georgie, Aljaška, Severní Dakota, Oregon, Louisiana, Washington, Utah, Texas, Mississippi, Minnesota, Florida, Vermont, Kalifornie, Ohio atd.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sněhulák, Perníčky, Papírový vánoční stromek, Jmenovka, Jmenovky, Vánoční stromek, Kinder, Alkoholový kalendář, Pozadí, Jesličky, Koleda, Lego, Televize, SMS, Recepty, Štědrý večer, Vánoční svařák, Historické ozdoby, Špalda, Kavkazská jedle, Strom, Borovice, Vánoční svícen, Film, Anglicky, Slámový adventní věnec, Obrazovka, Ohňostroj, Hostina, Vánoční ozdoby, Staroměstské náměstí apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Keywords:Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Super online kvízy, hyperlinky, Biblické omalovánky k tisku, Onlinovky zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, multimédia, Guatemala, Obrázky vlajek států světa, F, Vánoční magazín

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Akční hry, Relaxační onlinovky, Logické, Strategie, strategické hry, Postřehové, Bojové gamesy a tak podobně.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Frky, černý humor, vtipné texty, vtípky, anekdoty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, vtipné texty, vtípky, anekdoty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipné básničky, černý humor, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Vtipné texty, vtípky, fóry, frky, vtipy, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, vtípky, fóry, frky, vtipy, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O Windows, O ženách, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O Slovácích, O škole, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech apod.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Tapety do mobilu, Hry pro dívky online, Omalovánky zdarma, Obrázky na PC ke stažení, URL, Online hry pro děti zdarma, Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví, weby, Přehled vlajek USA, Online testy zdarma bez registrace, Slovník pojmů Co je to?

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: školství, účetnictví, stavebnictví, náboženství a křesťanství, rostliny, fyzika, matematika, bankovnictví, filozofie, hardware, politika, věda, latina, český jazyk, internet, nemoce, různé, počítače, nástroje, psychologie, nápoje, kultura, zločin a právo, cestování atd.

Informace, inspirace pro volný čas

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro notebook, tablet, displej, smartphone, phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, monitor, PC, mobil a pro operační systémy Lubuntu, Android, Linux Fedora, Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Red Hat Linux, Linux Mint, Java ME, Windows 2000. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií nature - příroda, velkoměsta a noční život, motorky, fantasy, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, zvířata, květiny, free wallpapers, fraktály, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, Formule 1, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete rozměry 412x846, 1024x600, 1152x1920, 1280x854, 2560x1440, 640x480, 2560x2048, 360x640, 393x786, 854x480, 320x568, 2560x1600, 1280x768, 1600x2560, HD 1280x720, 1440x960 atd.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Státní vlaječky, prapory, F, Omalovánky k vytištění pro děti, Dopravní značení, Nejlepší online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Warez, školství, Nejlepší zeměpisné kvízy, pro děti

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: školství, účetnictví, stavebnictví, náboženství a křesťanství, rostliny, fyzika, matematika, bankovnictví, filozofie, hardware, politika, věda, latina, český jazyk, internet, nemoce, různé, počítače, nástroje, psychologie, nápoje, kultura, zločin a právo, cestování atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Podnikatel, Miliardáři, Vrah, Spisovatel, Mim, Architekt, Fotograf, Trest smrti, Komunisté, Prezidenti ČR, Hokej, AIDS, Sebevražda, ČSSD, Novinář, Francouz, Vládce, Slováci, Dallas Stars, Voják, Komik, Hokejisté, Stoletá válka, Country, Překladatel, Miliardář, Nobelova cena, Starověký Egypt, Poslanec, Mluvčí, Trenérka, Habsburkové, Olympiáda, Charta 77, Politik, Režisér apod.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Sportovní, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry a tak podobně.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie, země Afriky apod.

Klíčová slova: odkazy, Vlajky států USA, Prapory českých měst, zajímavosti, Vše o Vánocích, Jednoduché recepty na vánoční cukroví, internet, H, cestování, Biografie známých osobností, Databáze osobností Kdo je to?, zeměpis, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Dovolená: Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Další odkazy:

Krabice s vánočním dárkem
Zajímavé webové stránky
Silvestrovská zábavní pyrotechnika na obrázku
Odkazy na partnerské weby
Alkohol a Vánoce
Doporučené odkazy
Historie a použití omalovánek v USA
Odkazy na užitečné webové stránky
Fotografie topmodelek
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Alyssa Milano

Děkujeme vám za vaši návštěvu.