Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, filozofie, křesťanství, státní správa, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, mytologie, sport, fikce a fantasy, poruchy, herectví, herci a herečky, záliby, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, přezdívky, vlastnosti, historie, osobnosti, profese a zaměstnání, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Klíčová slova: zadarmo, Biografie známých osobností, Super online hry zdarma, Superhry a hry online zdarma, Vánoční sobi k vybarvení, Nejlepší školní testy a kvízy, zajímavosti, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Texty nejznámějších vánočních koled, kuriozity, počítače, Superhry a hry online zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Webové online testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, země EU, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, fyzikální jednotky, měny, politické strany a hnutí, hudební zkratky, firmy a společnosti, geocaching, státy usa, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, okresy České republiky apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

úsloví, bonmoty, aforismy, myšlenky, rčení, motta, přísloví

Slavné citáty, úsloví, bonmoty, aforismy, myšlenky, rčení, motta, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o kráse od různých známých osobností.

Keywords:Kliparty pro Office, Dopravní značky, školství, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, F, Dopravní značení, Stručný slovník pojmů a termínů, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, M, Přehled zkratek a akronymů, humor

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Wyoming, Maine, Rhode Island, Indiana, Arizona, Havaj, New Jersey, Texas, Virginie, Wisconsin, Georgie, Jižní Karolína, Pensylvánie, Missouri, New York, Florida, Ohio, Kalifornie, Západní Virginie, Connecticut, Louisiana, Michigan, Iowa, Kansas, Severní Karolína, Jižní Dakota atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, K, Staré hry online, Historie, zvyky a tradice na Boží hod vánoční, Super free web games zdarma, hyperlinky, Webové online testy zdarma, Vánoční písničky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázky na plochu počítače, Přehled formátů souborů, F

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - wallpapery na tablet

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v počítač, displej, mobil, monitor, notebook, tablet, ultrabook, mobilní telefon, PC, smartphone, phablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Mac, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Android, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Java ME, Linux Fedora, Windows Server 2012, Windows Me. Wallpapery na PC ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, nature - příroda, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, fraktály, vesmír, kosmos, zvířata, Rally, závody aut, motorky, free wallpapers, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, květiny, fantasy, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné rozměry 360x640, 1280x960, 1600x1200, 1280x1024, 360x760, 1080x1920, 412x846, 1280x800, 1920x1200, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 1152x768, 375x812, 800x600, 1152x864, 1800x1440 atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závody aut, Karetní hry, Animace, Adventury, Střílečky, Akční hry, Logické hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry a tak dále.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vůdce, Prezident USA, Voják, KSČ, Továrník, Olympijský vítěz, Habsburkové, Obchodník, Angličané, Zavražděn, Češi, Pop, Architekt, Mim, Dallas Stars, Producent, Upálen, Florida Panthers, Poslanec, Zlatý slavík, Vojevůdce, Filozof, Kněz, Hudebnice, Komik, Druhá světová válka, Žhavé výstřely, Malíř, Spisovatel, Prezidenti, Dramatik, New York Rangers, Brno, Zpěvák, Fotograf, Atentát apod.

Klíčová slova: Nej hry online, ú, Nej hry online, Vánoční atmosféra plná klidu, míru a pohody, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, webovky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Peru, Online vánoční magazín, volný čas, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - wallpapery na tablet

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v počítač, displej, mobil, monitor, notebook, tablet, ultrabook, mobilní telefon, PC, smartphone, phablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Mac, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Android, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Java ME, Linux Fedora, Windows Server 2012, Windows Me. Wallpapery na PC ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, nature - příroda, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, fraktály, vesmír, kosmos, zvířata, Rally, závody aut, motorky, free wallpapers, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, květiny, fantasy, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné rozměry 360x640, 1280x960, 1600x1200, 1280x1024, 360x760, 1080x1920, 412x846, 1280x800, 1920x1200, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 1152x768, 375x812, 800x600, 1152x864, 1800x1440 atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Olympijský vítěz, Prezident, Překladatel, Vládce, Renesance, Zpěvačka, Svatý, Vojáci, Ministři, New Jersey Devils, Pittsburgh Penguins, Hudba, Rock ‚n‘ Roll, Producent, Charta 77, Vůdce, Vražedkyně, Mluvčí, Státník, Olympijští vítězové, Novinář, Žhavé výstřely, Brno, Skladatel, Ital, Poprava, Fotograf, ČSSD, Francie, Češi, Hokej, Protektorát, Američané, Avangard Omsk, Hudebnice, Itálie apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak vytvořit, jak převést, jak spustit, jak otevřít, jak konvertovat, v čem upravit, jak přehrát, jak exportovat, čím prohlížet, kterak editovat následující typy souborů: písma, fonty, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, systémové soubory, grafiku, komprimace dat, šablony dokumentů, koncovky souborů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, obrazy disků apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: multimédia, Vlajky států USA, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdroje informací, Vlajky zemí světa, Anděl pastýřům zvěstoval, Obrázky na PC, Státní prapory všech států, weby, doporučujeme, tipy, odkaz, Dárky zdarma, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Indián: Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Další odkazy:

Community card poker
Doporučené odkazy
Jmenovka na dárky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Novoročenka psaná anglicky
Zajímavé webové stránky
Vánoční pozadí
Partnerské internetové stránky
Královéhradecký kraj
Linky na partnerské weby
Vánoční moučník štóla

Děkujeme vám za vaši návštěvu.