Partnerské weby, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní moto hry, Sportovní, Logické, Akční hry, Karetní hry, Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Karetní, Klasické, parkování - parkovačky, Logické, Sportovní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Pro dívky, Vánoční online hry, Závodní a podobně.

Internet, síť, důležité informace

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: info, zadarmo, zdarma, tipy, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, A, Online testy a kvízy zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vánoční perníčky, odkaz, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, weby, Hry pro kluky

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím prohlížet, jak importovat, jak vytvořit, jak spustit, jak přehrát, jak exportovat, kterak editovat, jak otevřít, jak konvertovat, v čem upravit soubory následujících typů: koncovky souborů, grafiku, internet a web, písma, fonty, hudební audio soubory, dokumenty, obrazy disků, komprimace dat, konfigurační soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Anekdoty, kameňáky, vtipné texty, vtípky, fóry, frky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, kameňáky, vtipné texty, vtípky, fóry, frky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné hádanky, kameňáky, anekdoty o politice, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipné citáty, murphyho zákony apod.

Informace, důležité informace

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, přístroje, halloween, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, hudba, sport, mapy, Vánoce a Advent, muži, láska, rostliny, symboly, jídlo a nápoje, ovoce, ptáci, zvířata, květiny, stavby, nápoje, nástroje a přístroje atd.

Keywords:Nejhranější online testy a kvízy, Nejlepší hry pro dívky, Seznam zkratek a akronymů, Seznam přípon a koncovek souborů, Cestování po ČR a Evropě, humor, školství, Dopravní značení, Vybarvěte si vánoční ozdoby, Seznam přípon a koncovek souborů, zeměpis, Nejhranější hry online

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Akční hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Postřehové, Bojové gamesy, Logické, Sportovní a tak podobně.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Síť, důležité informace

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Koledy, Vánoční hvězda, Rostliny, Vánoční dekorace, Jmelí, Vánoční ozdoby, Lego, Desktop, Televize, Papírový vánoční stromek, Patchwork, Píseň, Květiny, Štóla, bezlepkové cukroví, Sám doma, Jídlo, Košíčky, Vánoční punč, Neviňátko, K Vytisknutí, Vánoční svícen, Santa Claus, Vosí hnízda, K Vytištění, Papírové ozdoby, Vánoční stromek, Šišky, Adventní svícen, Jmenovky, Anděl apod.

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Omalovánky, Logické hry, online html5 hry, Hry s koňmi, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Adventury, Hannah Montana, Barbie hry, Akční gamesky, Vaření a smažení, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Klíčová slova: hyperlinky, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, P, Omalovánky a pozadí na plochu PC, V, internetové stránky, výukové pomůcky, Digitální počítačové hry, herní konzole, Seznam vlajek amerických států, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, PC pozadí pro Windows, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Akční hry, Animace, Relaxační hry, Střílečky, Postřehové hry, Karetní hry, Logické hry, Sportovní hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Adventury, Hry pro dva hráče, Pro dívky a tak dále.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Motta, hlášky, myšlenky, úsloví, moudra, přísloví, bonmoty

Citáty slavných osobností, Motta, hlášky, myšlenky, úsloví, moudra, přísloví, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o víře od různých známých osobností.

World wide web, internet, důležité informace

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Virginie, Havaj, Illinois, Vermont, Mississippi, Pensylvánie, Oregon, Missouri, Wyoming, Severní Dakota, New York, Michigan, Ohio, Idaho, Jižní Dakota, Maryland, Nevada, Alabama, Oklahoma, Nové Mexiko, Montana, New Hampshire, Massachusetts, Connecticut, Kansas, Kentucky atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Klíčová slova: multimédia, Adventní magazín, Slovník pojmů Co je to?, Vánoční rybí polévka z kapra, Ilustrační obrázky, Vánoční web, doporučujeme, Vánoční filmy přispívají k dobré náladě, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online hry pro děti zdarma, Kliparty zdarma ke stažení

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Akční hry, Animace, Relaxační hry, Střílečky, Postřehové hry, Karetní hry, Logické hry, Sportovní hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Adventury, Hry pro dva hráče, Pro dívky a tak dále.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Motta, hlášky, myšlenky, úsloví, moudra, přísloví, bonmoty

Citáty slavných osobností, Motta, hlášky, myšlenky, úsloví, moudra, přísloví, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o víře od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií křesťanství, historie, politika, Spisovatelé a básníci, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, školství, přezdívky, vlastnosti, poruchy, politici, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, národnost, mytologie, nadpřirozené osoby, věda, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport atd.

Vtipy, fórky, vtipné texty, vtípky, anekdoty, kameňáky

Potřebujete se naladit? Vtipy, fórky, vtipné texty, vtípky, anekdoty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O škole, O mužích, O ekonomech, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Frky ze života, Vtipy o Bohu apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: Státní prapory zemí světa, F, Vlajky měst a obcí České republiky, V, M, Obrázek čokoládové vajíčko, Databáze osobností Kdo je to?, webové stránky, Onlinovky zdarma, linky, kuriozity, zdroje informací, Obrázky a kliparty s vánočními motivy, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Silný led: Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Další odkazy:

Počítačové a deskové strategické válečné hry
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vánoční dárečky
Zajímavé webové stránky
Alkohol a Vánoce
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky na plochu
Odkazy na partnerské weby
Pestrobarevné vánoční hvězdičky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
26. prosinec (2. svátek vánoční)

Děkujeme vám za vaši návštěvu.