Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Oddechové hry, Akční gamesky, Farmářské hry, Oblíkačky, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Střílecí hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Hannah Montana apod.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Svíčky, Kinder, Vánoční koule, Windows, Vánoční ubrusy, Adventní trhy, Vánoční punč, Štóla, Recepty, Adventní věnec, Jídlo, Popelka, Anglicky, Milka, Řetězy, Dárky, Dia, Jarmark, Smrk, Vánoční světýlka, Monitor, Osvětlení, Alkoholový kalendář, Blahopřání, Jmelí, Jedle, Kapr, Jmenovky, Sám doma, Papírový vánoční stromek, Štědrý večer apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: M, weby, Obrázky vlajek měst ČR, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Dárky zdarma, Online životopisy, biografie, V, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční pozadí, internet, PC pozadí pro Windows, Online hry pro děti zdarma, pro dospělé

Motta, hlášky, úsloví, přísloví, výroky, aforismy, moudra

Slavné citáty, Motta, hlášky, úsloví, přísloví, výroky, aforismy, moudra, rozdělené kategorií: citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, geocaching, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, státy usa, okresy České republiky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL apod.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak přehrát, jak importovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak spustit, jak otevřít, jak převést, v čem spustit, jak konvertovat, v čem upravit soubory následujících typů: dokumenty, koncovky souborů, video soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, obrazy disků, písma, fonty, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, politika, herectví, herci a herečky, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, mytologie, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, křesťanství, osobnosti, filozofie, profese a zaměstnání, záliby, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, psychologie, školství, státní správa atd.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v phablet, notebook, monitor, tablet, ultrabook, počítač, displej, mobil, smartphone, mobilní telefon, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Windows 98, Chrome OS, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Slackware, SUSE Linux, Windows 7, Windows XP. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: free wallpapers, květiny, motorky, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, nature - příroda, zvířata, fantasy, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, hmyz a pavouci, flóra, stromy, fraktály, oceán, moře, pláže. Dostupné rozměry 1920x1080 Full HD, 1440x900, 2560x2048, 1080x1920, 1024x768, 1536x2048, 393x786, 800x600, HD 1280x720, 2048x1080, 750x1334, 2048x1536, 1152x864, 1080x1800, 1800x1440, 1280x768 atd.

Keywords:URL, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry pro děti zdarma, internetové stránky, Skleněné vánoční ozdoby, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Seznam souborových přípon, M, Sněhová koule v počítači, Dopravní značení, Nejhranější hry online, Obrázky na PC

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francie, Hudebnice, Pedagog, Nobelova cena, Prezidenti ČR, Životopis, Kancléř, Husité, Slovenští prezidenti, Politik, Francouz, Egypt, Rakousko-Uhersko, Ekonom, Orlík, HIV pozitivní, Philadelphia Flyers, Právník, Skladatel, Mim, Komunista, Florida Panthers, Slováci, Herec, Archivář, Žijící, Továrník, Herečka, Vojevůdce, Ministr zahraničí, Poprava, Ministr, Voják, Olympiáda, Hokejisté, Poslanec apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: tipy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Kliparty pro dokumenty, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Obrázky vlajek států světa, odkaz, Dopravní značky, Zdravé vánoční cukroví, Online testy zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zajímavosti, počítače

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Fóry, vtipy, frky, vtípky, kameňáky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtipy, frky, vtípky, kameňáky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Vtípky, ftipy, vtipné texty, vtipy, černý humor, fórky

Chcete se pobavit? Vtípky, ftipy, vtipné texty, vtipy, černý humor, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o cikánech, O Němcích, O ekonomech, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O mužích, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Vtipné hádanky, O důchodcích apod.

Ftipy, fóry, vtipy, fórky, frky, vtípky

Chcete se pobavit? Ftipy, fóry, vtipy, fórky, frky, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, kameňáky apod.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Relaxační hry, Bojové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Střílečky, Logické hry, Animace, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Akční hry a tak dále.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Delaware, Florida, Vermont, Wyoming, Arizona, Ohio, Missouri, Wisconsin, Nebraska, Mississippi, New Jersey, Maine, Západní Virginie, Louisiana, Minnesota, Kentucky, Kansas, Severní Dakota, Pensylvánie, New Hampshire, Georgie, Connecticut, Nevada, Kalifornie, Havaj, Jižní Karolína atd.

Klíčová slova: hyperlinky, Stručný slovník pojmů a termínů, zdroje informací, Počítačové a deskové strategické válečné hry, Členské země americké federace, A, Vánoční web, Recepty na ořechová vánoční cukroví, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Členské země americké federace, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Fóry, vtipy, frky, vtípky, kameňáky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtipy, frky, vtípky, kameňáky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Síť, informace, cestování, volný čas

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma. Naleznete zde Postřehové, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Klíčová slova: Super online flash hry, Prapory regionů a království, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled formátů souborů, zadarmo, Vánoční filmy přispívají k dobré náladě, F, humor, Super online hry zdarma, cestování, zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Vánoční motiv online omalovánky k vybarvení pro děti, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Bílá Hůlka: Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Další odkazy:

Vánoční kliparty zdarma ke stažení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Historické vánoční ozdoby
Zajímavé webové stránky
Zimní krajina
Doporučené internetové odkazy
Jmenovka na vánoční dárky zdarma ke stažení a vytištění
Doporučené odkazy
Poker card game
Naše tipy na užitečné weby
Fotografie topmodelek

Děkujeme vám za vaši návštěvu.