Zajímavé odkazy, informace a zábava

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Mim, Exilový prezident, Čeští králové, Philadelphia Flyers, Vojáci, Československo, Dramatik, Herec, Charta 77, Orlík, Upálen, Česká královna, Brno, Gymnasté, HIV pozitivní, Žhavé výstřely, Filozof, Křesťanství, New Jersey Devils, Máj, Trest smrti, Renesance, Zavražděn, Archivář, Trenérka, Prezident, Ministři, Hejtmani, Miliardář, Podnikatelé, Sebevražda, Rock ‚n‘ Roll, Angličané, Ital, AIDS, Závodník apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj apod.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, symboly, osobnosti a lidé, auta, halloween, hmyz, přístroje, rostliny, jídlo a nápoje, náboženství, nápoje, mapy, nástroje a přístroje, hudba, láska, dopravní prostředky, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, muži, ovoce, smajlíci a emotikony, zvířata atd.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Tapety do mobilu, Obrázky na PC, Online hry zdarma, Cameron Diaz, Americké federální vlajky, zdroje informací, počítače, Tipy na výlet, školství, M, odkazy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Idaho, Kansas, Wyoming, Kalifornie, Florida, New Jersey, Havaj, Indiana, Alabama, Colorado, Louisiana, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Georgie, Arkansas, Kentucky, Nové Mexiko, Maryland, Pensylvánie, Wisconsin, Virginie, Západní Virginie, Oregon, New York, Arizona, Massachusetts atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Internet, síť, informace a zábava

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Wallpapery na PC ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Také doporučujeme: Wallpapery na PC ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, ultrabook, PC, phablet, monitor, počítač, mobil, notebook, mobilní telefon, tablet, displej a pro operační systémy Linux Ubuntu, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Chrome OS, Red Hat Linux, Windows 95, Mac, Windows 98, OSX, Linux Xubuntu. Wallpapery do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, zvířata, armáda, válka, zbraně, fraktály, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, květiny, free wallpapers, flóra, stromy, nature - příroda, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos. Stahujte ve velikostech 1536x2048, 360x720, 1536x2560, 800x1280, 1152x1920, 1080x1920, 768x1024, 2048x1536, 1280x800, 640x480, 2560x2048, 412x846, 1440x2560, 360x640, 1920x1080, 1920x1280 atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Keywords:humor, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Dopravní značení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky k svátku a k jmeninám, zeměpis, Hry pro nejmenší online, multimédia, Kubovy osobní stránky o cestování, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kliparty zdarma

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Klasické, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Závodní, Pro dívky, Velikonoční hry, Strategie, parkování - parkovačky, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy a podobně.

World wide web, internet, informace a zábava

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, týmy NHL, hudební zkratky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, země EU, mezinárodní organizace, okresy České republiky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Klíčová slova: internetové stránky, F, Online vánoční webzine, Filmy, filmová kamera, střih, weby, cestování, Online životopisy, biografie, Jak spořit a vytvářet úspory?, Seznam vlajek měst České republiky, zadarmo, Stručný slovník pojmů a termínů, odkaz

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Náš tip, informace a zábava

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, volný čas, pro děti, Lionel Messi, linky, V, V, Best web page, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, kuriozity, Prapory regionů a království

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Informace, informace a zábava

Vtipy, černý humor, kameňáky, fóry, vtípky, ftipy

Zkuste vypnout! Vtipy, černý humor, kameňáky, fóry, vtípky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O mužích, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O škole, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O ženách, O manželství apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, F, Přehled formátů souborů, výukové pomůcky, Přehled vlajek USA, Online hry zdarma, Wallpapery na PC ke stažení, Super online flash hry, Obrázky a kliparty zdarma, hyperlinky, webovky, Nejhranější online testy a kvízy, Poker OMAHA hold em, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Další odkazy:

Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Linky na partnerské weby
Mary-Kate Olsen
Doporučené odkazy
Rose McGowan
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Seychelles
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Sexy Jessica Biel
Odkazy na partnerské weby
Switzerland

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Textová přání k narozeninám:

Texty k narozeninám podle jmen
Texty z lásky k narozeninám
Narozeninová blahopřání podle věku
Přání k narozeninám podle jmen
Textová přání k narozeninám dětem

Gratulace k jmeninám:

Přání k svátku podle jmen
Přání k jmeninám pro kamarádku
Blahopřání k svátku sms
Texty k jmeninám dětem
Přáníčka k svátku, sms texty
Blahopřání k jmeninám podle jmen

Zamilované vzkazy:

Romantické SMSky pro holku
Romantické verše miláčkovi
Omluvné sms zprávy
Romantické psaní na dobré ráno
Zamilované SMS na dobrou noc
Zamilované SMSky klukovi
Stýskací sms vzkazy
Romantické básničky holce

Přáníčka, blahopřání, přání a gratulace:

Vtipná přáníčka k narozeninám
Nejkrásnější gratulace k jmeninám pro děti
Nejlepší gratulace k narozeninám
Neobvyklá básnička k narozeninám
Nejhezčí blahopřání k narozeninám
Obrázková gratulace k narození miminka
Vtipná báseň k jmeninám pro manželku
Originální přáníčka výročí svatby
Originální gratulace k výročí sňatku
Netradiční přáníčka k jmeninám podle jmen

Přáníčka k narozeninám:

Texty k narozeninám pro ženu
Texty z lásky k narozeninám
Gratulace k narozeninám pro muže
Narozeninová blahopřání podle věku
Narozeninové přáníčko podle jmen