Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Fóry, anekdoty, vtipy, fórky, vtipné texty, černý humor

Chcete se uvolnit? Fóry, anekdoty, vtipy, fórky, vtipné texty, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O Slovácích, O ekonomech, O škole, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O Němcích, O Windows, O manželství, O ženách, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Středočeský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Pozadí na plochu PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu PC. doporučujeme pro ultrabook, monitor, mobilní telefon, mobil, tablet, PC, displej, phablet, obrazovka počítače, smartphone, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Windows Me, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Linux Mint, Windows 10 Mobile, macOS, Linux Xubuntu, Windows Server 2012. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: fraktály, free wallpapers, hmyz a pavouci, fantasy, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, motorky, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, nature - příroda, sportovní a závodní auta, zvířata, Rally, závody aut, ptáci, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery. Stahujte ve velikostech 1920x1080 Full HD, 320x568, 1080x1800, 1280x1024, 2160x3840, 3200x1800, 1920x1080, 1536x2048, 1280x960, 1536x2560, 1600x1200, 2560x1920, 1152x864, 2560x2048, 3200x1200, 375x812 atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: počítače, Stručný encyklopedický slovník, Kliparty pro dokumenty, Vlajky jednotlivých států USA, Flags of the world, F, Vlajky států a zemí světa, školství, Gillian Anderson, Dopravní značky, F, hyperlinky, V

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. K Vytištění, Perníčky, Keramika, Smrk, Vánoční hvězda, Patchwork, Špalda, Pozadí, Popelka, Advent, Osvětlení do oken, Štóla, Recepty, Cesmína, Husarské knoflíky, Košíčky, Německy, Zima, K Vytisknutí, Kavkazská jedle, PF, Tapeta, Hostina, Brno, Vosí hnízda, Atmosféra, Vánoční koule, Betlém, Vánoční svařák, Stromeček, Wallpaper apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Keywords:Super online kvízy, Přehled souborových přípon, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Cestování do USA, Full HD tapety na PC, Online životopisy, biografie slavných osobností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Flags of the world countries, Webové online hry zdarma, A, zdarma

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Deskovky, Hry s koňmi, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Logické hry, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, geocaching, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, týmy NHL, firmy a společnosti, mezinárodní organizace apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Klíčová slova: výukové pomůcky, doporučujeme, internet, Canada Flag, Seznam vlajek amerických států, Vlajky států světa, humor, A.C. Milan football club italy, zábava, odkaz, Superhry a hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií značky upravující přednost, zahraniční značky, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Myšlenky, úsloví, motta, výroky, rčení, hlášky, moudrosti

Citáty slavných osobností, Myšlenky, úsloví, motta, výroky, rčení, hlášky, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o kráse od různých známých osobností.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: kuriozity, linky, M, Kalkata city, info, internetové stránky, V, Nicole Kidman, Vánoční magazín, Onlinovky zdarma, zdroje informací

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií značky upravující přednost, zahraniční značky, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Informace, cestování, zábava i hry

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Orlík, NHL, New Jersey Devils, Režisér, Herec, Poprava, Romantismus, Producent, Pedagog, Česká královna, Žijící, New York Rangers, Slovenští prezidenti, Právník, Dabérka, Životopis, Češi, Ekonom, Rock ‚n‘ Roll, Slováci, Imitátor, Malíř, Voják, Hejtman, Továrník, Masový vrah, Avangard Omsk, Český slavík, Lord, Itálie, Závodník, Podnikatelé, Miliardáři, Američan, Královna, Historik apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, láska, zelenina, nástroje a přístroje, hmyz, mapy, zvířata, věda, sport, symboly, auta, nápoje, smajlíci a emotikony, hudba, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, dopravní prostředky, ženy a dívky, náboženství, ovoce, přístroje, ptáci atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, weby, URL, zeměpis, Nejlepší školní testy a kvízy, Sexy Gwen Stephanie, Prapory českých měst, Počítačové tapety pro Windows, Hry pro nejmenší online, webové stránky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Dopravní značky, Omalovánky a vymalovánky, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Baterky: Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Další odkazy:

Arsenal Football England
Odkazy na užitečné webové stránky
Nigeria
Linky na partnerské weby
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Zajímavé internetové odkazy
Der Futbol Club Barcelona
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Biblické omalovánky
Tipy na užitečné weby
Rihanna

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Narozeninová blahopřání:

Texty z lásky k narozeninám
Blahopřání k narozeninám pro muže
Narozeninová přáníčka podle jmen
Narozeninové přání sms
Narozeninové blahopřání pro ženu

Blahopřání k svátku:

Přáníčko k jmeninám podle jmen
Přáníčka k svátku dětem
Přáníčko k svátku sms
Gratulace k svátku pro děti
Texty k jmeninám podle jmen
Přáníčka k jmeninám pro muže

Zamilované básničky:

Zamilované SMS pro kluka
Romantické básničky pro miláčka
Romantické SMSky holce
Omluvné sms zprávy
Vyznání lásky pomocí sms
Zamilované zprávy pro holku
Stýskací sms vzkazy
Zamilované verše na dobré ráno

Blahopřání, gratulace, přáníčka a přání:

Neobvyklá blahopřání k výročí sňatku
Originální SMS, MMS gratulace k narozeninám
Hezká přání k jmeninám pro manželku
Srandovní básnička k svátku podle jmen
Nejlepší gratulace k svatbě
Nejkrásnější narozeninová přáníčka
Hezká přáníčka pro novomanžele
Srandovní báseň ke svátku pro děti
Romantická blahopřání k svatbě
Zajímavá gratulace pro novomanžele

Narozeninová přáníčka:

Narozeninové blahopřání pro muže
Narozeninová přáníčka dětem
Textová přání k narozeninám sms
Přáníčka k narozeninám podle jmen
Narozeninové přání pro ženu