Partnerské weby, technika, kultura, informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Síť, technika, kultura, informace

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Animace, Logické hry, Akční hry, Karetní hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Závody aut, Postřehové hry, Adventury, Strategie, Střílečky, Bojové hry, Pro dívky a tak dále.

Frky, černý humor, vtipné texty, ftipy, fórky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, vtipné texty, ftipy, fórky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, černý humor, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné citáty, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o metanolu apod.

Klíčová slova: internet, školství, F, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, AC Milán, info, Vlajky jednotlivých států USA, Kliparty zdarma, Azerbaijan, Online hry zdarma, weby, Online adventní magazín, Seznam přípon a koncovek souborů

Ftipy, vtípky, vtipné texty, kameňáky, vtipy, fórky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, vtipné texty, kameňáky, vtipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, murphyho zákony, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipné básničky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: profese a zaměstnání, mytologie, žurnalisté a novináři, záliby, politici, národnost, historie, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, sport, křesťanství, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, poruchy, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, státní správa, věda atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, úřady a ministerstva, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, politické strany a hnutí, měny apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Keywords:Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Dopravní značení, odkazy, tipy, Thierry Henry, internetové stránky, počítače, Online životopisy, biografie slavných osobností, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, webové stránky, Tapety na plochu počítače, Státní prapory

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, herci a herečky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Charta 77, Hokejisté, Komunista, Sebevražda, Královna, Slovenští prezidenti, Zavražděn, Hudebnice, Olympijský vítěz, Skladatel, Životopis, Češi, Američané, Historik, Ekonom, Slováci, Rakušan, Zpěvačky, Žhavé výstřely, Rock ‚n‘ Roll, Hudba, Spisovatel, Dabérka, Básník, Novinář, Svatý, Manýrismus, Dramatik, Prezidenti USA, Československo, Náboženství, Křesťanství, Hokej, Atentát, Vojevůdce, HIV pozitivní apod.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, zvířata, nápoje, zelenina, osobnosti a lidé, mapy, ptáci, ovoce, dopravní prostředky, halloween, láska, jídlo a nápoje, náboženství, ženy a dívky, hudba, stavby, květiny, přístroje, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, muži atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Online adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční stromeček, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Lego, Píseň, Drážďany, Linux, Pro děti, Jedle, Lindt, Vánoční hvězda, Jmenovky, Štědrý den, Recepty, Ohňostroj, Pozadí, Staroměstské náměstí, Kinder, Vánoční pozadí, Bramborový salát, Květiny, Vánoční ubrusy, Adventní svícen, Kameňák, Adventní neděle, Wallpaper, Vykrajovátka, Plocha, Silvestr, Osvětlení do oken, Historické ozdoby, Advent, Francouzsky, bezlepkové cukroví apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Online adventní magazín, Seznam přípon a koncovek souborů, Thierry Henry, V, Pozadí na plochu počítače, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Bayern München, Online hry pro děti zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zadarmo, Obrázky na PC

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Informace, technika, kultura, informace

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, linky, výukové pomůcky, Online hry zdarma, odkaz, zdarma, Stručný encyklopedický slovník, FC Barcelona, Ilustrace, obrázky, Seznam zkratek a akronymů, Státní prapory zemí světa

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, A, zajímavosti, zábava, Wallpapers na plochu, URL, kuriozity, Hry pro nejmenší online, H, cestování, hyperlinky, Tapety na plochu hudba, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Doporučení: Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Další odkazy:

Adventní trhy
Odkazy na užitečné webové stránky
Online hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční textová blahopřání
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Plzeňské památky, atrakce a pivo
Naše tipy na užitečné weby
Sharon Stone
Naše tipy na zajímavé stránky
Istanbul city

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Blahopřání k narozeninám:

Narozeninová přáníčka pro muže
Přání k narozeninám podle jmen
Přáníčko k narozeninám podle jmen
Narozeninová blahopřání pro ženu
Narozeninové blahopřání podle věku

Blahopřání k svátku:

Blahopřání k jmeninám, sms texty
Texty k jmeninám podle jmen
Přáníčko k svátku pro ženu
Texty k svátku sms
Přáníčko k jmeninám pro děti
Přání k jmeninám podle jmen

Romantické verše:

Zamilované zprávy na dobrou noc
Romantické zprávy na dobré ráno
Romantické SMSky miláčkovi
Stýskací sms vzkazy
Zamilované verše pro holku
Vyznání lásky pomocí sms
Zamilované SMSky pro miláčka
Romantické vzkazy holce

Přáníčka, blahopřání, přání a gratulace:

Nejlepší svatební blahopřání
Veršovaná báseň k narozeninám
Srandovní svatební blahopřání
Veršovaná blahopřání k výročí sňatku
Legrační gratulace pro novomanžele
Netradiční přáníčko k svátku podle jmen
Vtipná přáníčka pro novomanžele
Humorná narozeninové texty
Nejlepší SMS, MMS gratulace k jmeninám k jmeninám
Vzorová básnička k narozeninám

Blahopřání k narozeninám:

Narozeninový text podle jmen
Texty z lásky k narozeninám
Narozeninové texty podle věku
Narozeninová přáníčka sms
Blahopřání k narozeninám dětem