Naše tipy, cestování, hry a informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Full HD wallpapers na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro ultrabook, PC, notebook, displej, phablet, mobil, mobilní telefon, monitor, smartphone, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Lubuntu, Red Hat Linux, Windows 10, Windows Server 2012, Chrome OS, Windows 98, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Linux Mint, Windows 95, FreeBSD. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: flóra, stromy, Formule 1, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, fraktály, květiny, free wallpapers, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, velkoměsta a noční život, nature - příroda. Zvolit si můžete rozměry 854x480, 800x600, 800x1280, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, 375x667, 1600x2560, 1280x1024, 2048x1536, 1600x900, 2560x2048, 320x568, 750x1334, 1800x1440, 360x720 atd.

Síť, cestování, hry a informace

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Frky, fórky, vtípky, fóry, vtipné texty, kameňáky

Zkuste vypnout! Frky, fórky, vtípky, fóry, vtipné texty, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, kameňáky, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji apod.

Klíčová slova: Obrázky na plochu počítače, URL, V, info, Real Madrid CF, Obrázky na plochu počítače, Kliparty zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, Cestování po ČR a Evropě, Vlajky států obrázků, kuriozity, odkazy, Hry pro kluky

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, zvířata, mapy, osobnosti a lidé, ovoce, nápoje, ptáci, Vánoce a Advent, muži, zelenina, věda, sport, láska, rostliny, jídlo a nápoje, květiny, symboly, nástroje a přístroje, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, halloween, přístroje, hudba atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Střílečky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Oddechové, Karetní, Klasické, parkování - parkovačky, Pro dívky, Velikonoční hry a podobně.

Informace, cestování, hry a informace

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Keywords:zeměpis, výukové pomůcky, Vlajky států USA, zadarmo, Přání, přáníčka, blahopřání, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, počítače, školství, Vše pro zvířecí miláčky, humor, weby, Online zeměpisné testy zdarma

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, smajlíci a emotikony, nápoje, halloween, Vánoce a Advent, auta, ovoce, věda, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, osobnosti a lidé, zvířata, ženy a dívky, rostliny, muži, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, láska, sport, hudba, hmyz, zelenina atd.

Moudra, moudrosti, myšlenky, aforismy, úsloví, rčení, výroky

Citáty slavných osobností, Moudra, moudrosti, myšlenky, aforismy, úsloví, rčení, výroky, z kategorií citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o penězích od různých známých osobností.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Nejlepší tapety na plochu zdarma - pC tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Nejlepší tapety na plochu zdarma. doporučujeme pro displej, smartphone, mobilní telefon, PC, monitor, phablet, obrazovka počítače, tablet, počítač, notebook, mobil a pro operační systémy SUSE Linux, FreeBSD, Windows Server 2012, Windows NT, Lubuntu, OSX, Windows XP, Linux Fedora, Linux Mint, Windows 95, Microsoft Windows Vista. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, květiny, kytky, auta, letadla, dopravní prostředky, wallpapery, zvířata, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, hudební tapety, příroda, krajina. Dostupné velikosti jsou 750x1334, 2048x1080, 1440x960, 1280x768, 854x480, 800x1280, hi res 2560x1920, 375x667, 320x568, 1280x960, 375x812, 800x600, 1600x900, 768x1024, 1280x1024, 1536x2048 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií umělci, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, lékařství, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, mytologie, historie, státní správa, národnost, profese a zaměstnání, školství, žurnalisté a novináři, věda, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, poruchy, fikce a fantasy, záliby, nadpřirozené osoby atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, jídlo, účetnictví, bankovnictví, náboženství a křesťanství, počítače, věda, latina, lékařství a medicína, psychologie, filozofie, materiály, nápoje, sport, literatura, cestování, ekonomie a ekonomika, rostliny, školství, internet, nemoce, různé, zločin a právo, zkratky atd.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Staré hry online, doporučujeme, Wallpapers na plochu, zdroje informací, linky, Ilustrační obrázky, Cameron Diaz, Přehled zkratek a akronymů, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značení

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Illinois, Montana, Georgie, Nové Mexiko, Mississippi, Pensylvánie, Havaj, Ohio, Severní Dakota, New Hampshire, New York, Iowa, Oklahoma, Wyoming, Rhode Island, Indiana, Západní Virginie, Alabama, Utah, Aljaška, Colorado, Maryland, Texas, Arkansas, New Jersey, Louisiana atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční stromeček, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jmenovky, Striezelmarkt, Vánoční hvězda, Dia, Sám doma, K Vytisknutí, Jezulátko, Santa, Text, Přání, Papírové ozdoby, Kavkazská jedle, Vánoční kaktus, Mrazík, Štědrý den, Santa Claus, Samolepky, Špalda, Advent, Slámový adventní věnec, Obrazovka, PF, Perníčky, Zima, Kameňák, Jmenovka, Osvětlení, Pokrmy, Film, Hostina, Adventní svícen apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak spustit, v čem spustit, jak konvertovat, jak importovat, jak převést, kterak editovat, v čem upravit, čím prohlížet, čím zobrazit, jak exportovat následující typy souborů: hudební audio soubory, obrazy disků, internet a web, dokumenty, koncovky souborů, konfigurační soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zpěvačky, Producent, Kladno, Poslanci, Egypt, Pedagog, Miliardáři, Herec, Historik, Mluvčí, Hokejisté, Komunisté, Boston Bruins, Normalizace, Režisér, Esejista, První republika, Renesance, Herečka, Američan, Generalissimus, Komunista, ČSSD, Královna, Český slavík, Scénárista, Dramatik, Vládce, Ministr zahraničí, Válka, Francouz, Pop, Nežijící, Antropolog, Mim, Textař apod.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Windows, Vinná klobása, Tiskárna, Jarmark, Anglicky, Štědrý den, Vánoční trhy, Adventní neděle, Ježíšek, Tisk, Třásně, Anděl, Popelka, Kameňák, LED svíčky, Adventní věnec, Husarské knoflíky, Bůh, Patchwork, Vykrajovátka, Wallpaper, Tapeta, Píseň, Dárky, Filmy, Kuba, Pokrmy, Hostina, Vánoční filmy, Vánoční koledy, Televize apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: webové stránky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Slovník pojmů Co je to?, Beyoncé Knowles, pro dospělé, Biografie slavných osobností, webovky, Ekonomie, Karl Marx, Online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, hyperlinky

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Illinois, Montana, Georgie, Nové Mexiko, Mississippi, Pensylvánie, Havaj, Ohio, Severní Dakota, New Hampshire, New York, Iowa, Oklahoma, Wyoming, Rhode Island, Indiana, Západní Virginie, Alabama, Utah, Aljaška, Colorado, Maryland, Texas, Arkansas, New Jersey, Louisiana atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční stromeček, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jmenovky, Striezelmarkt, Vánoční hvězda, Dia, Sám doma, K Vytisknutí, Jezulátko, Santa, Text, Přání, Papírové ozdoby, Kavkazská jedle, Vánoční kaktus, Mrazík, Štědrý den, Santa Claus, Samolepky, Špalda, Advent, Slámový adventní věnec, Obrazovka, PF, Perníčky, Zima, Kameňák, Jmenovka, Osvětlení, Pokrmy, Film, Hostina, Adventní svícen apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klíčová slova: zábava, internetové stránky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Dopravní značky, Co je to omalovánka?, Přehled souborových přípon, Online vánoční magazín, cestování, internet, M, Státní prapory, Tenis wallpapers, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Kanibal: Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Další odkazy:

Texty přání k svátku podle jmen
Linky na partnerské weby
Dubai
Doporučené internetové odkazy
Vánoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Free hry
Doporučené odkazy
Beyoncé Knowles
Zajímavé linky na nejrůznější weby
New York city

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Narozeninové přáníčko:

Narozeninové přáníčko dětem
Narozeninová blahopřání sms
Texty z lásky k narozeninám
Narozeninový text pro muže
Narozeninové přání podle jmen

Blahopřání k jmeninám:

Gratulace k svátku pro kamarádku
Přáníčka k svátku pro muže
Gratulace k jmeninám pro děti
Přáníčko k jmeninám podle jmen
Přáníčka k jmeninám podle jmen
Přáníčko k svátku sms

Romantické vzkazy:

Zamilované SMSky pro holku
Omluvné sms zprávy
Romantické SMSky holce
Zamilované SMS na dobrou noc
Zamilované verše pro kluka
Romantické SMS klukovi
Zamilované psaní na dobré ráno
Romantické verše pro miláčka

Gratulace, blahopřání, přáníčka a přání:

Romantická přáníčka k svátku pro děti
Vtipná přání k svátku pro manželku
Zajímavá přání k sňatku
Humorná textová přání k narozeninám
Obrázková básnička k svátku podle jmen
Legrační báseň k svátku pro manžela
Nejkrásnější SMS, MMS přáníčko k svátku
Jednoduchá blahopřání k narození miminka
Jednoduchá báseň k svátku
Nejhezčí SMS, MMS báseň ke svátku k jmeninám

Narozeninová přáníčka:

Přáníčko k narozeninám sms
Narozeninové texty podle jmen
Přání k narozeninám podle věku
Narozeninová blahopřání pro muže
Narozeninová přáníčka dětem