Zajímavé odkazy, technika, zábava, informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Moudrosti, rčení, přísloví, výroky, aforismy, moudra, úsloví

Citáty slavných, Moudrosti, rčení, přísloví, výroky, aforismy, moudra, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o lásce, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o penězích od různých známých osobností.

Síť, technika, zábava, informace

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, výstražné značky apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, zábava, webovky, zeměpis, Obrázky k vybarvení, K, Kliparty pro Office, Online hry zdarma, Mexická vlajka, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky států světa, multimédia, Tapety na PC ke stažení

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy atd.

Informace, technika, zábava, informace

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Karetní hry, Bojové hry, Animace, Akční hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Pro dívky, Strategie, Střílečky, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Adventury a tak dále.

Tapety na PC ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC ke stažení. doporučujeme pro phablet, smartphone, monitor, počítač, PC, mobilní telefon, notebook, ultrabook, displej, obrazovka počítače, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Java ME, SUSE Linux, Chrome OS, Windows 7, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Windows 95, Linux Xubuntu. Obrázky na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako auta, budovy a stavby, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, operační systémy, Windows, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, letadla, wallpapery, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, zvířata, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, motorky, motocykly, noční města. Dostupné velikosti jsou 1600x1200, 1152x768, 1600x2560, 854x480, 412x846, 2560x2048, 1152x864, 1536x2560, 1366x1024, 1200x1920, 360x640, 1536x864, 1024x768, 1280x854, 768x1024, širokoúhlé 1366x768 atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, počítače, Stručný encyklopedický slovník, tipy, Austria, linky, Tapety na plochu počítače, weby, Wayne Rooney, Vlajky spojených států amerických, webové stránky, č

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, země Afriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak exportovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak přehrát, jak spustit, kterak editovat, jak konvertovat, jak převést, jak importovat, jak vytvořit soubory těchto typů: spustitelné soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, systémové soubory, video soubory, grafiku, obrazy disků, dokumenty, koncovky souborů, písma, fonty apod.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, odkaz, volný čas, Nejlepší web stránka, Členské země americké federace, Super online flash hry, Přehled souborových přípon, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Databáze osobností Kdo je to?, Online adventní magazín, Životopisy slavných osobností, info

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Afriky, země východní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, přístroje, láska, jídlo a nápoje, nápoje, hmyz, sport, dopravní prostředky, auta, ovoce, halloween, ženy a dívky, náboženství, věda, stavby, osobnosti a lidé, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, smajlíci a emotikony, muži, květiny, Vánoce a Advent atd.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Auta a závodní, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Oddechové hry, Deskovky, Akční gamesky, Omalovánky, Puzzle a skládačky apod.

Náš tip, technika, zábava, informace

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online testy zdarma bez registrace, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, F, humor, Natalie Portman, zadarmo, Dopravní značení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Afriky, země východní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, přístroje, láska, jídlo a nápoje, nápoje, hmyz, sport, dopravní prostředky, auta, ovoce, halloween, ženy a dívky, náboženství, věda, stavby, osobnosti a lidé, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, smajlíci a emotikony, muži, květiny, Vánoce a Advent atd.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Auta a závodní, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Oddechové hry, Deskovky, Akční gamesky, Omalovánky, Puzzle a skládačky apod.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií cestování, politika, nástroje, chemie, lékařství a medicína, software, psychologie, zločin a právo, kultura, fyzika, technika, hardware, počítače, filozofie, nemoce, rostliny, školství, materiály, věda, latina, nápoje, matematika, zkratky, český jazyk atd.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Keramika, Sněhulák, Plocha, Vánoční koule, Koleda, Vánoční filmy, Obrazovka, Adventní neděle, Pokrmy, Vánoční dekorace, Květiny, Vánoční stromeček, Recepty, Vánoční svařák, LED svíčky, Třásně, Stromeček, Mrazík, Anděl, Filmy, Linecká kolečka, Rumové řezy, Svíčky, Rostliny, Patchwork, Vánoční svícen, Adventní trhy, Adventní kalendář, Brno, Koledy, Vánoční kaktus apod.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Akční hry, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Klíčová slova: M, Databáze osobností Kdo je to?, Online vánoční webzine, doporučujeme, Vlajky měst České republiky, Pozadí na plochu monitoru, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Biografie slavných osobností, V, Hry pro dívky online, cestování, hyperlinky, Omalovánky, hry pro děti,

Několik fórů na závěr. Vtip Modlitba: Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi? - Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.

Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Naše tipy
Modelky a celebrity
Partnerské weby
Dětské omalovánky
Doporučené odkazy
Omalovánky k tisku
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Gratulace k jmeninám:

Přání k svátku podle jmen
Přání k jmeninám pro kamarádku
Blahopřání k svátku sms
Texty k jmeninám dětem
Přáníčka k svátku, sms texty
Blahopřání k jmeninám podle jmen

Zamilované vzkazy:

Romantické SMSky pro holku
Romantické verše miláčkovi
Omluvné sms zprávy
Romantické psaní na dobré ráno
Zamilované SMS na dobrou noc
Zamilované SMSky klukovi
Stýskací sms vzkazy
Romantické básničky holce

Vánoční přání, novoroční blahopřání a adventní gratulace:

Elektronická novoročenka
Adventní přání zadarmo
Gratulace k adventu
Vánoční přáníčka ke stažení
Novoroční přáníčka
Originální vánoční přání
Elektronické vánoční přání
Gratulace k Vánocům
Adventní blahopřání zdarma
Vánoční blahopřání ke stáhnutí

Blahopřání, přáníčka, gratulace a přání:

Obrázková gratulace k svátku podle jmen
Veselá básnička k svátku
Veselá přáníčka pro novomanžele
Hezká SMS, MMS básnička k jmeninám
Netradiční přání k sňatku
Legrační báseň k jmeninám pro manžela
Netradiční SMS, MMS báseň k jmeninám k jmeninám
Legrační SMS, MMS přáníčka k jmeninám
Neobvyklá přáníčka k svátku
Netradiční přání k výročí sňatku