Zajímavé odkazy, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak vytvořit, kterak editovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak převést, jak konvertovat, jak exportovat, jak přehrát, v čem spustit, v čem upravit soubory těchto typů: písma, fonty, komprimace dat, obrazy disků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, dokumenty apod.

Informace, důležité informace

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, F, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, webové stránky, Betlém, multimédia, Nejhranější hry online, Dopravní značení, Cesmína a Vánoce, Pozadí na PC ke stažení, Online životopisy, biografie, weby, internetové stránky

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jezulátko, Santa, Cesmína, Přání, Vánoční trhy, Třásně, Vánoční ozdoby, Bramborový salát, Anděl, Svíčky, Vánoční ubrusy, Pozadí, Anglicky, Blahopřání, Popelka, Neviňátko, Kameňák, K Vytištění, Vánoční stromeček, Adventní neděle, Obrazovka, Kapr, Pokrmy, Vánoce, Láska nebeská, Keramika, Osvětlení, Jingle Bells, Ježíšek, Lindt, Štědrý večer apod.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, ptáci, halloween, muži, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, ženy a dívky, zelenina, symboly, dopravní prostředky, auta, květiny, hmyz, mapy, ovoce, smajlíci a emotikony, náboženství, jídlo a nápoje, přístroje, sport, nápoje, rostliny atd.

Pozadí na PC ke stažení - full HD wallpapery ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC ke stažení. lze použít v displej, obrazovka počítače, PC, mobilní telefon, počítač, monitor, notebook, tablet, ultrabook, mobil, smartphone a pro operační systémy macOS, Windows Me, SUSE Linux, Chrome OS, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Android, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Microsoft Windows 8. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, zvířata, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, Formule 1, sportovní wallpapery, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, motorky, nature - příroda, fantasy, fraktály, free wallpapers, sportovní a závodní auta, květiny. Zvolit si můžete z velikostí 1440x2560, 412x846, 4800x1200, 640x480, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 1280x720, 1600x900, 1920x1080, 2048x1080, 1440x960, 854x480, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, HD 1280x720, 1024x600 atd.

Internet, síť, důležité informace

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Keywords:Tapety na PC zdarma ke stažení, Free game online hry, zábava, webovky, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, zajímavosti, pro děti, Přehled zkratek a akronymů, Kliparty a obrázky, Onlinovky zdarma, Hry pro dívky online, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

World wide web, internet, důležité informace

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Klíčová slova: zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, Online životopisy, biografie slavných osobností, Grunge hudební rockový styl, Vlajky spojených států amerických, K, výukové pomůcky, Adventní jarmarky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, linky, odkazy, Nejlepší školní testy a kvízy

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Náš tip, důležité informace

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vládce, Obchodník, Rétorika, Charta 77, Komunisté, Právník, Ekonom, Křesťanství, Ital, Rakousko-Uhersko, Generalissimus, Komunista, Herec, Komik, Dramatik, Normalizace, Boston Bruins, Žhavé výstřely, Imitátor, NHL, Hokejisté, Teolog, Druhá světová válka, Prezident, Masový vrah, KHL, Manýrismus, Slováci, Zavražděn, Textařka, Romantismus, Trenérka, Voják, Politik, Diplomat, Brno apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Klíčová slova: volný čas, tipy, Adventní magazín, Cristiano Ronaldo, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značky, doporučujeme, Jmenovky na dárky ke stažení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, Obrázky zdarma

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Síť, důležité informace

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, osobnosti, národnost, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, historie, rodinné vztahy, školství, podnikání a podnikatelé, poruchy, mytologie, sport, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, umělci, státní správa, nadpřirozené osoby atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: Vánoční web, pro dospělé, zdroje informací, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, hyperlinky, Samolepky na dárkyk vytištění na tiskárně, humor, Nej hry online, info, Kliparty pro dokumenty, A, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Jak si vybrat vánoční stromeček?,

Jeden fór na závěr. Vtip Vyjádření myšlenky: Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Další odkazy:

Naše tipy
Jak vybrat vánoční stromek?
Zajímavé internetové odkazy
Wallpapers auta - cars
Partnerské weby
FC Barcelona
Tipy na zajímavé weby
AC Milán
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.