Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční dekorace, Zdraví, Vánoční tapety, Ohňostroj, Vánoční koule, Tiskárna, Kinder, Plocha, Tisk, Santa Claus, Osvětlení, Adventní věnec, Přáníčko, Kuba, Sněhulák, Vánoční kaktus, Pastýř, Stromeček, Vykrajovátka, Vánoční svíčky, PF, Sám doma, Štóla, Vánoční ozdoby, Řetězy, Štědrý večer, Slámový adventní věnec, Mrazík, Sněhová vločka, Ježíšek, Borovice apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: hardware, technika, software, sport, ekonomie a ekonomika, filozofie, bankovnictví, psychologie, náboženství a křesťanství, nápoje, cestování, věda, fyzika, jídlo, rostliny, nástroje, kultura, zločin a právo, matematika, stavebnictví, zkratky, počítače, materiály, lékařství a medicína atd.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, linky, zeměpis, B, Seychelles, F, Adventní magazín, Webové online testy zdarma, Mariah Carey, zajímavosti, Vlajky států USA, Seznam zkratek a akronymů, odkazy

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Síť, informace, cestování, volný čas

Bonmoty, přísloví, rčení, aforismy, úsloví, motta, moudra

Citáty slavných, Bonmoty, přísloví, rčení, aforismy, úsloví, motta, moudra, rozdělené kategorií: citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o ženách od různých známých osobností.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma, Dopravní značení, Superhry a hry online zdarma, Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení, cestování, Skvělé hry online zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Omalovánky k vytisknutí, zadarmo, Obrázky, kliparty, pro děti

Full HD tapety na PC zdarma - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC zdarma. vhodné pro monitor, mobil, obrazovka počítače, phablet, smartphone, PC, notebook, počítač, tablet, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Lubuntu, Windows 95, macOS, OSX, Red Hat Linux, Mac, Java ME, Windows NT, Windows 7, BlackBerry OS, Windows XP. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, motorky, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, ptáci, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, Formule 1, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy. Zvolit si můžete z velikostí 1600x900, 360x760, Full HD 1080x1920, 1366x768, 1440x960, 1600x1200, 1280x800, 1200x1920, 2048x1080, 2560x1920, 4800x1200, 800x1280, 1280x768, 750x1334, 360x720, 393x786 atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Fóry, černý humor, frky, vtipné texty, vtípky, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Fóry, černý humor, frky, vtipné texty, vtípky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, O důchodcích, Frky o tchýních, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O škole, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O mužích, O Windows, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Vlajky jednotlivých států USA, Wallpapery na tablet, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, hyperlinky, Státní vlajky států světa, tipy, Vánoční stromeček, Online zeměpisné testy zdarma, Dopravní značky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, URL

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím prohlížet, kterak editovat, jak převést, jak přehrát, jak exportovat, jak spustit, jak importovat, jak vytvořit, v čem upravit, jak otevřít soubory následujících typů: internet a web, dokumenty, video soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, koncovky souborů, písma, fonty, komprimace dat, hudební audio soubory, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Animace, Strategie, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Adventury, Akční hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Střílečky, Pro dívky, Hry pro děti a tak dále.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Ftipy, frky, černý humor, vtipy, vtipné texty, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, černý humor, vtipy, vtipné texty, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O mužích, O škole, Frky ze života, Frky o tchýních, O manželství, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O Windows, O ženách apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: umělci, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, psychologie, křesťanství, lékařství, zločin a právo, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, školství, osobnosti, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, mytologie, záliby, vlastnosti, politika, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, sport atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, přezdívky, politika, věda, poruchy, osobnosti, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, historie, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, mytologie, politici, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, národnost, rodinné vztahy, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, internetové stránky, Hry pro dívky online, Wallpapers na plochu květiny, počítače, V, zdroje informací, Půjdem spolu do Betléma, F, Nej hry online, doporučujeme

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím prohlížet, kterak editovat, jak převést, jak přehrát, jak exportovat, jak spustit, jak importovat, jak vytvořit, v čem upravit, jak otevřít soubory následujících typů: internet a web, dokumenty, video soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, koncovky souborů, písma, fonty, komprimace dat, hudební audio soubory, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Nej hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Velikonoční hry, Střílečky, Karetní, Bojové online gamesy, Sportovní, Závodní, Stolní hry a deskovky, Klasické, Strategie, Pro dívky, parkování - parkovačky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení a podobně.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, geocaching, hudební zkratky, fyzikální jednotky, týmy NHL, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, obecné zkratky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, země EU, měny, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: F, školství, webové stránky, zábava, internet, FC Barcelona, zdarma, Webové html5 hry zdarma, odkaz, Online vánoční webzine, Wallpapers na plochu PC, info, Advent,

Jeden fór na závěr. Vtip Fico: Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří
Tipy na zajímavé weby
Vánoční dekorace
Partnerské weby
Vánoční zábava
Doporučené odkazy
Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.