Partnerské weby, hry, cestování, všeobecné informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost apod.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Tennessee, Virginie, Michigan, Oregon, Indiana, Delaware, Montana, Idaho, Havaj, Pensylvánie, Jižní Karolína, Vermont, Kansas, Aljaška, Arkansas, Connecticut, Západní Virginie, New York, Nové Mexiko, Wisconsin, Alabama, Nevada, Utah, Iowa, Colorado, Illinois atd.

Fóry, fórky, kameňáky, ftipy, vtipné texty, vtipy

Zkuste vypnout! Fóry, fórky, kameňáky, ftipy, vtipné texty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, černý humor apod.

Klíčová slova: Free game online hry, A, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Databáze osobností Kdo je to?, Adventní kalendář pro děti i dospělé, Seznam souborových přípon, Seznam státních vlajek, linky, Athletic Club, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, odkazy, Slovník pojmů Co je to?

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Nej hry online

Běžte na nej hry online. Naleznete zde Akční hry, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nápoje, jídlo, český jazyk, rostliny, různé, politika, nástroje, účetnictví, internet, psychologie, bankovnictví, technika, nemoce, materiály, příroda, chemie, školství, lékařství a medicína, zločin a právo, kultura, matematika, literatura, latina, filozofie atd.

Pozadí na PC ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro tablet, smartphone, mobilní telefon, ultrabook, počítač, monitor, notebook, obrazovka počítače, PC, displej, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Android, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Java ME, Windows 7, Linux Fedora, Windows NT, Linux Ubuntu, BlackBerry OS. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, ptáci, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, nature - příroda, fantasy, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, květiny, free wallpapers, fraktály, zvířata, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci. Dostupné rozměry 1600x900, 3200x1800, 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 360x640, 375x667, 1440x900, 1152x768, 1920x1200, HD 1280x720, 1280x960, 1366x768, 1920x1280, 360x760 atd.

Keywords:Online adventní magazín, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nej hry online, PC pozadí pro Windows, Eliza Dushku, info, kuriozity, Nejhranější online testy a kvízy, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro dospělé, webovky

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Stoletá válka, Továrník, Čeští králové, Dallas Stars, Právník, Žijící, Francouz, Vrah, Prezident USA, AIDS, Máj, Dramatik, Básník, Hokejisté, Mluvčí, Angličané, KSČ, Státník, Ministr, Prezident, Obchodník, Francie, Herečka, Češi, Normalizace, Hudebnice, Sci-fi, Kancléř, Československo, Textařka, Malíř, Ital, Charta 77, Esejista, Skladatel, Komunista apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ohňostroj, Plzeň, Blahopřání, Borovice, Kameňák, Jmenovky, Vánoční hvězda, Windows, Linecká kolečka, Vykrajovátka, Film, Nový rok, Santa Claus, Drážďany, Umělý vánoční stromek, Jingle Bells, Perníčky, Brno, Sněhulák, Vánoční dekorace, Jarmark, Linux, Vosí hnízda, Svíčky, Vánoční tapety, Třásně, K Tisku, Slámový adventní věnec, Šišky, Ježíš Kristus, Keramický adventní věnec apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Výroky, úsloví, bonmoty, přísloví, moudra, motta, aforismy

Citáty slavných osobností, Výroky, úsloví, bonmoty, přísloví, moudra, motta, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o nenávisti, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, počítače, Obrázky vlajek měst ČR, Jak ozdobit vánoční stromeček?, Online hry zdarma, cestování, zdroje informací, Přání k jmeninám, zeměpis, multimédia, Hry pro kluky, Online biografie, životopisy osobností

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako lékařství a medicína, nástroje, matematika, chemie, psychologie, kultura, latina, zkratky, ekonomie a ekonomika, rostliny, cestování, náboženství a křesťanství, počítače, literatura, technika, materiály, příroda, nápoje, filozofie, hardware, bankovnictví, politika, účetnictví, český jazyk atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: pro děti, Obrázky zdarma, zábava, Přáníčka k svátku a jmeninám, Dopravní značky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Pozadí na plochu PC, Vánoční stromeček, F, Nejlepší hry pro dívky, odkaz

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako lékařství a medicína, nástroje, matematika, chemie, psychologie, kultura, latina, zkratky, ekonomie a ekonomika, rostliny, cestování, náboženství a křesťanství, počítače, literatura, technika, materiály, příroda, nápoje, filozofie, hardware, bankovnictví, politika, účetnictví, český jazyk atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Pozadí na plochu PC - wallpapers na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. doporučujeme pro monitor, mobilní telefon, PC, počítač, obrazovka počítače, displej, tablet, smartphone, notebook, ultrabook, phablet a pro operační systémy Windows 98, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Android, Red Hat Linux, Windows Me, Windows Server 2012, macOS, Linux Ubuntu, Linux Mint. PC pozadí pro Windows z kategorií 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, auta, jídlo a nápoje, zvířata, wallpapery, voda a bubliny, rostliny, příroda, krajina, noční města, psi a štěňátka, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, hudební tapety. Vyberte si rozměr z 1152x864, 1536x864, Full HD 1080x1920, 375x667, 1280x960, 360x760, 360x640, 750x1334, 1920x1280, 2160x3840, 1152x1920, 2560x1440, 1024x768, 768x1024, 320x568, 2560x1600 atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Obrázky vlajek států světa, zajímavosti, hyperlinky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma, Texty přání k vánocům, Ilustrační obrázky, F, F, Super free web games zdarma, V, zadarmo, Obrázky letadel na plochu PC zdarma ke stažení,

Jeden fór na závěr. Vtip Pravidla diskuse: Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Cesmína
Naše tipy
Santa Claus
Tipy na zajímavé weby
Vánoční dekorace
Partnerské weby
Hudební pozadí na plochu PC zdarma
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.