Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Akční gamesky, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Adventury, Hannah Montana, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Deskovky, Auta a závodní, Barbie hry, Oddechové hry apod.

Wallpapers na PC ke stažení - nejlepší tapety na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v mobil, phablet, ultrabook, monitor, tablet, obrazovka počítače, notebook, počítač, smartphone, PC, displej a pro operační systémy Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows 98, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Android, Linux Xubuntu, Slackware, FreeBSD, Windows 2000, Java ME. Full HD tapety ke stažení jsou rozdělené kategorií: noční města, motorky, motocykly, hudební tapety, wallpapery, rostliny, jídlo a nápoje, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, letadla, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, budovy a stavby, psi a štěňátka, sportovní pozadí, auta, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie. Dostupná rozlišení jsou 1440x900, 1152x1920, 1024x768, Full HD 1080x1920, 768x1024, 360x640, 1920x1080 Full HD, 1536x2560, 1280x768, 640x480, 2560x1440, 1920x1200, 1600x2560, 1366x1024, 360x720, 412x846 atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Síť, hry i všeobecné informace

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako geocaching, vojenské hodnosti, okresy České republiky, hudební zkratky, země EU, týmy NHL, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, státy usa, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Karlovarský kraj apod.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Online životopisy, biografie slavných osobností, Online hry zdarma, Free game online hry, Onlinepoker über das Internet gespielt wird, zeměpis, Obrázky a kliparty zdarma, info, Přání ke kulatému výročí, odkaz, pro děti, V, doporučujeme

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry Vybírejte z kategorií Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Omalovánky, Akční gamesky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Logické hry, Barbie hry, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Auta a závodní, Střílecí hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, kterak editovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak převést, jak exportovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak spustit, v čem spustit, čím zobrazit soubory následujících typů: komprimace dat, konfigurační soubory, video soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, grafiku, obrazy disků, koncovky souborů, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory apod.

Keywords:cestování, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Světové vlajky, Dopravní značení, Israel, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Seznam zkratek a akronymů, F, Křesťanské omalovánky k vytištění, Online životopisy, biografie, odkazy, M

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, výstražné značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako lékařství, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, umělci, rodinné vztahy, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, mytologie, záliby, poruchy, politici, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, psychologie, osobnosti, filozofie, politika, křesťanství, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: zábava, weby, ú, Omalovánky k vytištění pro děti, kuriozity, Wallpapers na PC ke stažení, Online geografické testy zdarma bez registrace, Obrázek Jóga, linky, V, Vánoční web, zdarma

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, hardware, věda, kultura, latina, nemoce, náboženství a křesťanství, zločin a právo, politika, ekonomie a ekonomika, sport, účetnictví, školství, rostliny, software, literatura, český jazyk, technika, fyzika, počítače, lékařství a medicína, nápoje, materiály, zkratky atd.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Postřehové a tak podobně.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země východní Asie, země jižní Asie, Antarktidy, země střední Asie, státy jižní Ameriky apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Wallpapery na tablet, multimédia, Omalovánky k tisku, školství, Skvělé hry online zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Download music, mp3, movies, videos, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Vlajky amerických států USA, počítače

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, hardware, věda, kultura, latina, nemoce, náboženství a křesťanství, zločin a právo, politika, ekonomie a ekonomika, sport, účetnictví, školství, rostliny, software, literatura, český jazyk, technika, fyzika, počítače, lékařství a medicína, nápoje, materiály, zkratky atd.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Postřehové a tak podobně.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Informace, hry i všeobecné informace

Online životopisy, biografie - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Prezidenti USA, Závodník, Boston Bruins, Trest smrti, Sci-fi, KSČ, Orlík, Avangard Omsk, Komik, Rakušan, Sochař, Renesance, Producent, Spisovatel, Maršál, Kněz, Husité, Masový vrah, Český slavík, Lord, Protektorát, Generalissimus, Hejtmani, KHL, Esejista, Olympiáda, Textař, Pop, Faraon, Prezident, Američané, Fotograf, Žijící, Philadelphia Flyers, Scénárista, Dallas Stars apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dopravní zařízení, vodorovné značení apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Vtipy, černý humor, vtipné texty, fórky, kameňáky, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, černý humor, vtipné texty, fórky, kameňáky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipné citáty, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o facebooku, černý humor, fóry o homosexuálech apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Hry pro kluky, zdroje informací, výukové pomůcky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Pozadí na PC, Cristiano Ronaldo football, Vlajky spojených států amerických, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, webovky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, pro dospělé, Internet pornography videos images webcams,

Několik fórů na závěr. Vtip Nová daň: Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Online hry zdarma
Partnerské weby
Fond d écran
Zajímavé internetové odkazy
Country flags
Naše tipy
Obrázky Vesmíru na PC
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Blahopřání k svátku:

Blahopřání k jmeninám, sms texty
Texty k jmeninám podle jmen
Přáníčko k svátku pro ženu
Texty k svátku sms
Přáníčko k jmeninám pro děti
Přání k jmeninám podle jmen

Romantické verše:

Zamilované zprávy na dobrou noc
Romantické zprávy na dobré ráno
Romantické SMSky miláčkovi
Stýskací sms vzkazy
Zamilované verše pro holku
Vyznání lásky pomocí sms
Zamilované SMSky pro miláčka
Romantické vzkazy holce

Novoroční blahopřání, adventní přání a vánoční gratulace:

Elektronická novoročenka
Vánoční přáníčka ke stažení
Přáníčka k Vánocům
Vánoční gratulace ke stáhnutí
Originální vánoční přání
Elektronické vánoční přání
Novoroční přáníčka
Adventní přání zdarma
Adventní přání zadarmo
Přání k adventu

Přáníčka, přání, blahopřání a gratulace:

Obrázková přáníčka k sňatku
Nejlepší gratulace k svátku
Netradiční přáníčka k jmeninám
Netradiční básnička k svátku pro manžela
Humorná svatební přání
Originální přání k svatbě
Srandovní narozeninová přáníčka
Nejlepší přání k jmeninám pro manžela
Originální přáníčka pro novomanžele
Zajímavá narozeninové blahopřání