Naše tipy, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: Státní prapory, Webové online hry zdarma, Online biografie, životopisy osobností, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Dopravní značky, Skvělé hry online zdarma, Omalovánky k vybarvení zdarma, volný čas, F, zeměpis, Webové html5 hry zdarma

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, chemie, literatura, český jazyk, stavebnictví, sport, cestování, hardware, filozofie, školství, nápoje, nástroje, politika, materiály, matematika, psychologie, zločin a právo, počítače, latina, technika, kultura, lékařství a medicína, rostliny, ekonomie a ekonomika atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Logické, Karetní, Pro dívky, Vánoční online hry, Klasické, Bojové online gamesy, Strategie, Sportovní, Střílečky, Velikonoční hry, Oddechové a podobně.

Informace, cestování, zábava i hry

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Velikonoční hry, Sportovní, parkování - parkovačky, Logické, Bojové online gamesy, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Karetní, Strategie, Závodní, Klasické, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Keywords:Staré hry online, PC pozadí pro Windows, Skvělé hry online zdarma, Super online kvízy, Kate Moos, Full HD tapety na PC zdarma, Super online kvízy, tipy, Texty blahopřání, Vánoční magazín, Online zeměpisné testy zdarma, Členské země americké federace

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Síť, cestování, zábava i hry

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, přístroje, láska, halloween, zvířata, nástroje a přístroje, hmyz, ptáci, květiny, nápoje, věda, auta, jídlo a nápoje, ovoce, sport, muži, osobnosti a lidé, mapy, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, rostliny, symboly, hudba atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: zdroje informací, školství, H, Křesťanské omalovánky k vytištění, Vlajky států a zemí světa, Tapety na plochu počítače, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, multimédia, URL, Dopravní značky, webovky

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

PC pozadí pro Windows - pC tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: PC pozadí pro Windows. vhodné pro mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, smartphone, PC, počítač, notebook, phablet, tablet, mobil, ultrabook a pro operační systémy Chrome OS, OSX, Windows 95, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Linux Mint, FreeBSD, BlackBerry OS, Windows 98, Microsoft Windows 8, macOS. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, wallpapery, motorky, motocykly, příroda, krajina, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, hudební tapety, hry a herní wallpapery, auta. Dostupné velikosti jsou 2048x1536, 1366x1024, 1440x960, 854x480, 2160x3840, 2560x1440, 1600x2560, 412x846, 1080x1800, 1280x854, 320x568, 1280x800, hi res 2560x1920, 1800x1440, 800x1280, 1280x768 atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, školství, národnost, státní správa, podnikání a podnikatelé, lékařství, politici, věda, záliby, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, vlastnosti, umělci, přezdívky, politika, poruchy, historie, sport, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Full HD tapety na PC zdarma - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. lze použít v mobilní telefon, PC, monitor, notebook, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, smartphone, počítač, tablet, phablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, Lubuntu, Mac, Windows Me, Windows 10, macOS, Linux Fedora, Windows XP, OSX, Chrome OS, Windows 7. Tapety na PC z kategorií Rally, závody aut, fraktály, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, Formule 1, free wallpapers, vesmír, kosmos, nature - příroda, velkoměsta a noční život, fantasy, motorky, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, květiny, oceán, moře, pláže, zvířata, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 375x667, 1280x800, 360x760, 1920x1200, 3200x1200, 1080x1920, 1600x1200, 1280x960, 360x640, 2560x1920, 1536x2560, 1440x2560, 1440x900, 2560x2048, 800x600, 320x568 atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: B, pro děti, Vlajky amerických států USA, Ocean wallpapers, zajímavosti, kuriozity, Online vánoční magazín, Wallpapers na plochu PC, Slovník pojmů Co je to?, doporučujeme, Free game online hry

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

PC pozadí pro Windows - pC tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: PC pozadí pro Windows. vhodné pro mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, smartphone, PC, počítač, notebook, phablet, tablet, mobil, ultrabook a pro operační systémy Chrome OS, OSX, Windows 95, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Linux Mint, FreeBSD, BlackBerry OS, Windows 98, Microsoft Windows 8, macOS. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, wallpapery, motorky, motocykly, příroda, krajina, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, hudební tapety, hry a herní wallpapery, auta. Dostupné velikosti jsou 2048x1536, 1366x1024, 1440x960, 854x480, 2160x3840, 2560x1440, 1600x2560, 412x846, 1080x1800, 1280x854, 320x568, 1280x800, hi res 2560x1920, 1800x1440, 800x1280, 1280x768 atd.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, školství, různé, sport, počítače, český jazyk, stavebnictví, hardware, literatura, fyzika, psychologie, ekonomie a ekonomika, technika, rostliny, věda, nástroje, materiály, bankovnictví, politika, latina, matematika, jídlo, lékařství a medicína, příroda atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, hyperlinky, internet, odkaz, Seznam přípon a koncovek souborů, Textová přáníčka a obrázky k svátku, info, Kliparty pro Office, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, počítače, humor, Dětské omalovánky,

Několik fórů na závěr. Vtip Prosba: Hoď mi sem to kladivo.

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Přání a blahopřání
Tipy na zajímavé weby
Online hry zadarmo
Partnerské weby
Obrázek Zdravotní sestra
Naše tipy
Flags of the world countries
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Blahopřání k jmeninám:

Gratulace k svátku pro kamarádku
Přáníčka k svátku pro muže
Gratulace k jmeninám pro děti
Přáníčko k jmeninám podle jmen
Přáníčka k jmeninám podle jmen
Přáníčko k svátku sms

Romantické vzkazy:

Zamilované SMSky pro holku
Omluvné sms zprávy
Romantické SMSky holce
Zamilované SMS na dobrou noc
Zamilované verše pro kluka
Romantické SMS klukovi
Zamilované psaní na dobré ráno
Romantické verše pro miláčka

Vánoční blahopřání, novoroční přání a adventní gratulace:

Vánoční blahopřání ke stáhnutí
Elektronická novoročenka
Originální vánoční přání
Adventní přání zadarmo
Vánoční přání ke stažení
Adventní přání zdarma
Novoroční přáníčka
Gratulace do nového roku
Přání k Vánocům
Elektronické vánoční přání

Gratulace, přání, blahopřání a přáníčka:

Veselá SMS, MMS báseň ke svátku
Zajímavá básnička k svátku pro manžela
Nejkrásnější přání pro novomanžele
Netradiční SMS, MMS gratulace k narozeninám
Netradiční přáníčka k narozeninám
Srandovní přání k narození dítěte
Srandovní přání k svatbě
Netradiční blahopřání k jmeninám pro děti
Veršovaná blahopřání k jmeninám podle jmen
Jednoduchá narozeninový text