Naše tipy, důležité informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, internetové domény 1. řádu, geocaching, země EU, okresy České republiky, obecné zkratky, týmy NHL, politické strany a hnutí, měny, úřady a ministerstva, hudební zkratky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak spustit, v čem upravit, jak vytvořit, jak převést, čím prohlížet, čím zobrazit, jak přehrát, jak importovat, jak exportovat, jak otevřít soubory těchto typů: písma, fonty, spustitelné soubory, video soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, dokumenty, obrazy disků, konfigurační soubory, koncovky souborů, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Doporučené odkazy, důležité informace

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Výroky, moudra, rčení, hlášky, myšlenky, moudrosti, úsloví

Citáty slavných, Výroky, moudra, rčení, hlášky, myšlenky, moudrosti, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o lásce od různých známých osobností.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, V, Vlajky měst a obcí České republiky, linky, Vlajky zemí východní Asie, zeměpis, Obrázky vlajek států světa, zdarma, Vánoční trhy, Pozadí na PC, Dopravní značení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Členské země americké federace

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: stavebnictví, bankovnictví, zločin a právo, latina, český jazyk, filozofie, příroda, rostliny, fyzika, kultura, matematika, různé, cestování, nápoje, náboženství a křesťanství, jídlo, sport, literatura, nástroje, software, školství, nemoce, materiály, internet atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Internet, síť, důležité informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Keywords:doporučujeme, Vlajky spojených států amerických, Online hry pro děti zdarma, F, Nejoblíbenější vánoční koledy, internet, Obrázky, kliparty, Wallpapery na PC ke stažení, Tipy na romantické vánoční filmy, Online adventní magazín, zábava, pro dospělé

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak převést, jak otevřít, čím zobrazit, jak vytvořit, jak importovat, kterak editovat, jak exportovat, v čem upravit, jak přehrát, v čem spustit soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, obrazy disků, koncovky souborů, dokumenty, video soubory, grafiku, konfigurační soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, internet a web, písma, fonty, spustitelné soubory apod.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vánoční online hry, Logické, Závodní, Strategie, Bojové online gamesy, Karetní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Klasické, Střílečky, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Oddechové, Sportovní a podobně.

World wide web, internet, důležité informace

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Staré hry online

Všem hráčům doporučujeme staré hry online Vybírejte z kategorií Akční hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Střílečky, Relaxační hry, Strategie, Adventury, Logické hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Klíčová slova: multimédia, pro děti, zadarmo, Armenia, Obrázky vlajek států světa, Super online kvízy, Online hry zdarma, Vánoční stromečky - výzdoba, druhy, hyperlinky, weby, Adventní magazín, zdroje informací

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Informace, důležité informace

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, významné osobnosti, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ekonom, Ministr zahraničí, Kněz, KHL, Politik, Komunisté, Dallas Stars, Američané, Podnikatelé, Právník, Malíř, Pop, Rakousko-Uhersko, Hokej, Vládce, Poprava, Sci-fi, Francie, Překladatel, Ministři, Rakušan, Zpěvačka, Olympiáda, Vražedkyně, Hejtman, Diplomat, Náboženství, Washington Capitals, Nobelova cena, Žijící, Manýrismus, Zpěvák, Komik, Vojáci, NHL, Generalissimus apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, Nejlepší školní testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, Prapory regionů a království, Přehled souborových přípon, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky evropských zemí, Stručný encyklopedický slovník, Wallpapers na PC, humor

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Síť, důležité informace

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kladno, Normalizace, Podnikatelé, Vrah, New York Rangers, Zlatý slavík, Hokejisté, Diplomat, Žhavé výstřely, Lord, Hejtmani, Novinář, Slováci, Romantismus, Češi, Antropolog, Prezidenti USA, Herec, Císař, Archivář, Habsburkové, Angličané, Renesance, Dabérka, Charta 77, Podnikatel, Stoletá válka, Rétorika, Komunista, Zpěvačky, Hudebnice, Rock ‚n‘ Roll, Upálen, Básníci, Dramatik, Imitátor apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: Wallpapers na PC, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, internetové stránky, URL, info, Vánoční zábava, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, tipy, školství, kuriozity, Přehled formátů souborů, Dopravní značení, Bayern München,

Jeden fór na závěr. Vtip Nesouhlas s trestem: Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vánoční filmy přispívají k dobré náladě
Partnerské weby
Vlajky zemí střední Ameriky
Naše tipy
Biblické omalovánky k tisku
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční pokrmy nejen na Štědrý den
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.