Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoce, Špalda, Vánoční svíčky, Adventní věnec, Štědrý večer, Nový rok, Vosí hnízda, Sám doma, Sněhová vločka, Přáníčko, Milka, Rumové řezy, Vánoční hvězda, Tapeta, K Tisku, Staroměstské náměstí, Strom, Bramborový salát, Láska nebeská, Borovice, Schleich, Vánoční trhy, Blahopřání, Betlém, Rostliny, Křesťanství, Šišky, Vánoční prostírání, Popelka, Ostrava, Stromeček apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím zobrazit, jak převést, čím prohlížet, v čem spustit, jak otevřít, jak konvertovat, v čem upravit, jak spustit, kterak editovat, jak importovat soubory těchto typů: obrazy disků, systémové soubory, hudební audio soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, konfigurační soubory, komprimace dat, písma, fonty, dokumenty, šablony dokumentů, video soubory apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Staré hry online

Běžte na staré hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Farmářské hry, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Deskovky, Auta a závodní, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky zdarma, Hry pro nejmenší online, Přehled států světa a jejich vlajek, Obrázek Sexy oči, F, ú, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Pozadí na plochu auta, multimédia, hyperlinky, linky, Staré hry online

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, přístroje, rostliny, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, jídlo a nápoje, symboly, mapy, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, květiny, hudba, ptáci, nápoje, zvířata, Vánoce a Advent, ovoce, láska, auta, ženy a dívky, sport atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, hmyz, muži, sport, smajlíci a emotikony, hudba, osobnosti a lidé, zelenina, ženy a dívky, věda, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, zvířata, halloween, auta, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, ptáci, nástroje a přístroje, stavby, symboly, rostliny atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Keywords:Tapety na plochu PC, Free game online hry, Online hry zdarma, zdarma, Tapety na plochu auta, Dopravní značky, internetové stránky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Baccarat card game, Onlinovky zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, info

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Prezident USA, New Jersey Devils, New York Rangers, Svatý, Hejtmani, Básníci, Ekonom, Maršál, Hudebnice, Poslanec, Náboženství, Upálen, Gymnasté, Prezident, Závodník, Country, Český slavík, Nobelova cena, Sochař, Poprava, Rock ‚n‘ Roll, Kladno, Normalizace, Ministr zahraničí, Rétorika, Politik, Generalissimus, Dabérka, Zpěvačka, Washington Capitals, Poslanci, Továrník, Prezidenti ČR, Textařka, Historik, ČSSD apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: webové stránky, F, Free game online hry, Alicia Keys, Hry pro kluky, pro děti, Americké federální vlajky, Elisha Cuthbert, zadarmo, URL, webovky, Super online kvízy

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, lékařství a medicína, počítače, filozofie, nemoce, příroda, stavebnictví, sport, psychologie, hardware, technika, věda, literatura, český jazyk, internet, účetnictví, kultura, zkratky, fyzika, rostliny, různé, chemie, nápoje, náboženství a křesťanství atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Síť, všeobecné informace zdarma

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arkansas, Aljaška, Kansas, Západní Virginie, Jižní Dakota, Indiana, Connecticut, Rhode Island, Mississippi, Virginie, Georgie, Maryland, Iowa, Ohio, Havaj, New Jersey, Kentucky, Minnesota, Utah, Delaware, Maine, Kalifornie, Nové Mexiko, Nebraska, Massachusetts, Wyoming atd.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, Americké federální vlajky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Obrázky k svátku a k jmeninám, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, V, Wallpapers na plochu PC, Madonna, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, volný čas, F

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, lékařství a medicína, počítače, filozofie, nemoce, příroda, stavebnictví, sport, psychologie, hardware, technika, věda, literatura, český jazyk, internet, účetnictví, kultura, zkratky, fyzika, rostliny, různé, chemie, nápoje, náboženství a křesťanství atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Informace, všeobecné informace zdarma

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Jersey, Mississippi, Severní Karolína, Delaware, Wisconsin, Idaho, Minnesota, Missouri, Jižní Dakota, New York, Tennessee, Severní Dakota, Západní Virginie, Jižní Karolína, Maine, Pensylvánie, Washington, Havaj, Iowa, Kentucky, Colorado, Nové Mexiko, Nebraska, Montana, Maryland, Virginie atd.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Farmářské hry, Deskovky, Logické hry, Oblíkačky, Hry s koňmi, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma . Naleznete zde Strategie, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Střílečky, Závody aut, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Akční hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Logické hry, Bojové hry a tak dále.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem spustit, jak spustit, kterak editovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak konvertovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak exportovat, jak otevřít soubory následujících typů: spustitelné soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, dokumenty, hudební audio soubory, koncovky souborů, komprimace dat, grafiku, internet a web, písma, fonty, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkazy, zdroje informací, A, doporučujeme, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Databáze osobností Kdo je to?, výukové pomůcky, zeměpis, tipy, Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značení, Britney Spears,

Několik fórů na závěr. Vtip Sbalený prodavač: Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

Další odkazy:

Partnerské weby
Obrázek Sexy žena
Tipy na zajímavé weby
Vymalovánky k tisku
Doporučené odkazy
Geography and flags
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky - dinosauři
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčko k jmeninám:

Přání k jmeninám podle jmen
Texty k jmeninám dětem
Blahopřání k svátku pro kamarádku
Přáníčka k jmeninám sms
Přání k svátku pro muže
Přáníčka k svátku pro děti

Zamilované psaní:

Romantické vzkazy pro kluka
Romantické básničky na dobrou noc
Zamilované básničky pro miláčka
Vyznání lásky pomocí sms
Stýskací sms vzkazy
Zamilované SMSky klukovi
Omluvné sms zprávy
Zamilované SMS miláčkovi

Adventní přání, vánoční blahopřání a novoroční přáníčka:

Originální vánoční přání
Vánoční gratulace ke stáhnutí
Přání k adventu
Elektronická novoročenka
Přáníčka do nového roku
Adventní blahopřání zdarma
Elektronické vánoční přání
Novoroční přání
Vánoční blahopřání ke stažení
Adventní přání zadarmo

Gratulace, přáníčka, blahopřání a přání:

Neobvyklá báseň k svátku
Srandovní báseň k jmeninám
Nejkrásnější narozeninová přání
Zajímavá přání výročí svatby
Jednoduchá báseň k svátku podle jmen
Nejhezčí přání pro novomanžele
Vtipná přáníčka k sňatku
Netradiční báseň ke svátku
Nejlepší blahopřání k jmeninám pro manželku
Romantická narozeninová přáníčka