Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Rhode Island, Washington, Arkansas, Louisiana, Kentucky, Severní Dakota, Georgie, Minnesota, Maryland, Mississippi, Michigan, Arizona, Wisconsin, Alabama, Severní Karolína, Jižní Dakota, Oklahoma, Utah, Nebraska, Maine, New Hampshire, Oregon, Pensylvánie, Idaho, Illinois, Jižní Karolína atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím prohlížet, jak konvertovat, v čem upravit, jak otevřít, jak spustit, v čem spustit, jak přehrát, jak exportovat, jak převést, kterak editovat následující typy souborů: hudební audio soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, video soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, internet a web, koncovky souborů, systémové soubory, obrazy disků, grafiku apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, květiny, láska, smajlíci a emotikony, stavby, nápoje, auta, halloween, zelenina, nástroje a přístroje, ovoce, ženy a dívky, zvířata, ptáci, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, muži, věda, náboženství, hudba, jídlo a nápoje, symboly atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako latina, školství, náboženství a křesťanství, software, jídlo, politika, věda, nápoje, příroda, nemoce, zločin a právo, zkratky, fyzika, technika, sport, rostliny, ekonomie a ekonomika, psychologie, materiály, stavebnictví, účetnictví, literatura, bankovnictví, kultura atd.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jingle Bells, Sněhová vločka, Brambořík, Ohňostroj, Ostrava, Brno, Štěstí, Dárky, Patchwork, Jídlo, Přáníčko, Koleda, Štědrý večer, Schleich, Vánoční ubrusy, Historické ozdoby, Třásně, SMS, Košíčky, Recepty, Píseň, Pozadí, Korálky, Vánoční tapety, Jesličky, Hostina, Slámový adventní věnec, Bramborový salát, Křesťanství, Vánoční stromek, Strom apod.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Přehled státních vlajek států světa, cestování, Online hry pro děti zdarma, Texty blahopřání, Full HD wallpapers na PC, kuriozity, hyperlinky, Biblické omalovánky, linky, zadarmo, Staré hry online, pro děti

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Síť, volný čas a zábava

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Keywords:pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník, Online hry pro děti zdarma, zábava, Tipy na vánoční dekorace, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Přehled formátů souborů, URL, Betlém, Seznam státních vlajek, webové stránky, počítače

Webové online testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Fórky, vtípky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, fóry

Potřebujete se naladit? Fórky, vtípky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, O Windows, O Somálcích, O ženách, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipy o policajtech, O mužích, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipné hádanky apod.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Vermont, Connecticut, Severní Karolína, Alabama, Maine, Aljaška, Kalifornie, Západní Virginie, Massachusetts, Havaj, Kentucky, Jižní Dakota, Washington, Wyoming, Oklahoma, Arizona, Louisiana, Minnesota, Montana, Texas, Tennessee, New Hampshire, Colorado, Nové Mexiko, New York, Michigan atd.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, odkazy, M, Obrázek Bruneta, Dopravní značky, výukové pomůcky, K, Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení, doporučujeme, Wallpapery do mobilu, Dopravní značení, zdroje informací

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Karetní hry, Postřehové, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, online html5 hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Vaření a smažení, Oddechové hry, Logické hry, Auta a závodní, Hry s koňmi, Omalovánky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Adventury apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Informace, volný čas a zábava

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, mezinárodní organizace, země EU, okresy České republiky, fyzikální jednotky, geocaching, mezinárodní organizace, hudební zkratky, firmy a společnosti, obecné zkratky, měny apod.

Vše o Vánocích - vánoční web

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Plzeň, Pastýř, Křesťanství, Plocha, Láska nebeská, Kavkazská jedle, Staroměstské náměstí, Vánoční pozadí, Jezulátko, Adventní věnec, PF, Vánoční dekorace, Štěstí, Tapeta, Jarmark, Kinder, Papírové ozdoby, Pozadí, Nový rok, Pro děti, Vánoční ubrusy, Wallpaper, Historické ozdoby, Vídeňský punč, Francouzsky, Koledy, Kuba, Drážďany, Perníčky, Ježíš Kristus, Slámový adventní věnec apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Nejlepší online hry zdarma, F, Štědrej večer nastal, Webové online testy zdarma, internetové stránky, zeměpis, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, volný čas, Přehled zkratek a akronymů, Seznam vlajek měst České republiky

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Karetní hry, Postřehové, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, online html5 hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Vaření a smažení, Oddechové hry, Logické hry, Auta a závodní, Hry s koňmi, Omalovánky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Adventury apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Náš tip, volný čas a zábava

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, zajímavosti, Obrázky zdarma, Adventní magazín, P, Přání a přáníčka, info, Databáze osobností Kdo je to?, školství, internet, Vlajky spojených států amerických, Biografie známých osobností, Tapety se zvířaty na plochu PC,

Jeden fór na závěr. Vtip Svízel: Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Adventní blahopřání k vánocům
Tipy na zajímavé weby
Jak má probíhat Štědrý večer?
Naše tipy
Fotbalista Fernando Torres
Zajímavé internetové odkazy
Wayne Rooney
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.